Strona główna  >  Wydarzenia
     Kliknij aby zobaczyć NAJNOWSZE WYDARZENIA

„DZIEŃ OTWARTY” W AGROMA POLSAD Sp. z o.o. w dniu 14 sierpnia 2015r.
AGROMA POLSAD Sp. z o.o. zorganizowała na terenie spółki oraz na terenach przyległych imprezę okolicznościową pod nazwą „Dzień Otwarty w AGROMA POLSAD” z czynnym pokazem pracy maszyn rolniczych.

     O godzinie 10:00 rozpoczął się „Dzień Otwarty” zorganizowany przez Agroma Polsad Sp. z o.o. i Agrimont Sp. z o.o. – dealera ciągników marki ZETOR.

W słoneczną pogodę impreza zgromadziła wielu gości i odwiedzających, m.in. rolników, przedsiębiorców i pasjonatów rolnictwa. Na przybyłych czekały ciekawe atrakcje, stoiska ze sprzętem rolniczym, wyposażeniem dla rolnictwa, środkami ochrony roślin oraz elektronarzędziami, a także pyszne jedzenie i muzyka. Oprócz klientów i zaproszonych gości na „Dniu Otwartym” pojawili się także miejscy i powiatowi samorządowcy.

„Dzień Otwarty” powiązany był z pokazem polowym pracy maszyn i ciągników oraz premierą nowego ciągnika ZETOR „CRYSTAL”.

W pierwszej części polowych pokazów pracy maszyn rolniczych zaprezentowano m.in. zbiór zboża kombajnem VECTOR 420 firmy ROSTSELMASH oraz belowanie słomy za pomocą prasy rolującej zmienno-komorowej pasowej Sipma „PRIMA” z ciągnikiem Zetor Forterra HSX 140, ładowarkę teleskopową MERLO Multifarmer 30.9 oraz przyczepę Pronar PT-612 z ciągnikiem Zetor Proxima 90.

W drugiej części pokazów zaprezentowano pracę maszyn uprawowych, m.in. agregat orkowo-podorywkowy firmy AGRO-TOM z ciągnikiem Zetor CRYSTAL 160 – była to prezentacja uprawy bezorkowej oraz pługa SIPMA „POLKA” z ciągnikiem Zetor Forterra HSX 140 a także agregatu talerzowego firmy AGRO-TOM z ciągnikiem Zetor Forterra HD 130.

W programie imprezy znajdowały się również prezentacje ŁODR w Bratoszewicach nt. „Pozyskiwanie przez rolników środków z funduszy UE w ramach PROW na lata 2014-2020” oraz tematyczne prezentacje firmy INTERMAG – pt. „Rzepak” i „Sad”.

Swoje stoiska zaprezentowali czołowi producenci i dostawcy akcesoriów dla rolnictwa, m.in. „Intermag”, „Centra”, Total, „Zakrem”, PZL „Sędziszów”, „Hydrotor”, „Marolex”, „Terplast”, „Topex” a także firma „ATA” dystrybutor zabawek marki „BRUDER”.

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli także przy wejściu wziąć udział w konkursie, którego rozstrzygnięcie odbyło się około godziny 14:00. Do wylosowania było kilka ciekawych i cennych upominków.

Na brak rozrywki nie mogły narzekać także dzieci, dla których przewidziano specjalne atrakcje przygotowane przez firmę Bruder.

„DNI POLA” w Strzelcach z AGROMA POLSAD Sp. z o.o. w dniu 16 czerwca 2015r.
Strzeleckie „DNI POLA” to impreza promująca szeroko pojęty postęp w rolnictwie poprzez prezentację najnowszych odmian roślin rolniczych, rozwiązań ochrony roślin a także ofert producentów i dystrybutorów środków produkcji rolniczej oraz maszyn i urządzeń rolniczych.

      Na swoim stoisku AGROMA POLSAD Sp. z o.o. zaprezentowała maszyny, akcesoria oraz artykuły rolnicze i ogrodnicze, m.in.:
- kombajn zbożowy marki ROSTSELMACH VECTOR 420
- ciągnik marki ZETOR FORTERRA HSX 140
- ciągnik marki ZETOR FORTERRA HD130
- Kompaktowy Agregat Uprawowy UPH 4.0 składany hydraulicznie firmy AGRO-TOM
- sznurek CHEMITEX, DEFALIN, folia rolnicza firmy SILOWRAP, ENSIBAL i POWER STRECH, folia pryzmowa MARMA i siatka rolnicza ASTRA 2000,
- opryskiwacze firmy KWAZAR,
- narzędzia ogrodnicze,
- części do ciągników Ursus,
- części do maszyn zachodnich marek,
- akumulatory marki CENTRA,
- zabawki marki BRUDER,
- preparaty, odżywki i nawozy firmy INTERMAG,
- odżywki i nawozy ogrodnicze firmy AGROCOL,
- preparaty owadobójcze i na gryzonie firmy AROX.

AGROMA POLSAD na XVI MAZOWIECKICH DNIACH ROLNICTWA w dniach 13-14 czerwca 2015r.
Jak co roku o tej porze roku AGROMA POLSAD sp. z o.o. uczestniczyła w XVI Mazowieckich Dniach Rolnictwa jakie odbyły się w dniach 13 - 14 czerwca 2015r w MODR Warszawa oddział Poświęcie w Płońsku.

     Na swoim stoisku AGROMA POLSAD Sp. z o.o. zaprezentowała akcesoria oraz artykuły rolnicze i ogrodnicze, m.in.:
- sznurek DEFALIN, CHEMITEX, folia firm SILOWRAP, ENSIBAL i POWER STRECH oraz siatka rolnicza ASTRA 2000,
- opryskiwacze firmy KWAZAR,
- narzędzia rolnicze i ogrodnicze,
- części do ciągników Zetor i Ursus,
- części do maszyn zachodnich marek,
- części do dojarek,
- akumulatory marki CENTRA,
- zabawki marki BRUDER,
- odżywki i nawozy ogrodnicze firmy AGROCOL,
- preparaty owadobójcze i na gryzonie firmy AROX.
- preparaty, odżywki i nawozy firmy INTERMAG,
- oleje.

SPOTKANIE HODOWCÓW BYDŁA I TRZODY CHLEWNEJ w dniu 11 czerwca 2015r.
     W dniu 11 czerwca 2015r. o godz. 11:00 w miejscowości Sójki firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o. przy współudziale Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bartoszewicach zorganizowała spotkanie szkoleniowe dla hodowców bydła i trzody chlewnej.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 zaproszonych gości. Tematem przewodnim spotkania były "Możliwości pozyskania środków inwestycyjnych przez hodowców w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

W dalszej części spotkania prezentacji swoich produktów oraz szkolenia z zagadnień żywienia zwierząt dokonała firma PROVIMI.
Spotkanie uświetniła również prezentacja maszyn rolniczych przedstawiona przez firmę Kongskilde Polska Sp. z o.o.
Agroma Polsad Sp. z o.o. pokazała ciągnik marki ZETOR FORTERRA HSX 140.

Uczestnicy szkolenia mogli również oglądać maszyny i urządzenia rolnicze z oferty handlowej firmy POLSAD Jacek Korczak. Zobaczyć można było m.in.:
- ciągniki marki KUBOTA,
- kosiarkę marki KUBOTA,
- wózek widłowy NISSAN FORKLIFT
- wózek widłowy firmy AUSA
- ładowarkę teleskopową marki MERLO
- wóz paszowy firmy KONGSKILDE


Realizacja projektu strony: Adrianna Zima ~ 2015-2017