Strona główna  >  Sprzęt komunalny

posypywarka KPT40


Pronar posypywarka KPT40

Posypywarka PRONAR KPT40 służy do powierzchniowego rozrzucania materiałów uszorstniających (piasek, kruszywo) oraz środków chemicznych (chlorek sodu, chlorek wapnia, chlorek magnezu, solanka) do zimowego utrzymania dróg. Posypywarka PRONAR KPT40 posiada opatentowany przez nas system regulacji pojemności zasobnika, co pozwala na zmianę pojemności skrzyni ładunkowej z 4,5 do 6 m3. Może być agregowana na pojazdach ciężarowych wyposażonych w platformę ładunkową oraz spełniających wymagania zawarte w tabeli. Model KPT jest wyposażony w dodatkowe zbiorniki solanki do zwilżania rozsypywanej soli.

Uniwersalna. Opatentowany system regulacji pojemności zasobnika pozwala montować posypywarkę na różnych nośnikach, bez ryzyka ich przeciążenia.

Trwała. Wszystkie elementy układu rozsiewającego wykonane zostały ze stali nierdzewnej, aby zapewnić długa żywotność w silnie korodującym środowisku.

Oszczędna. Posiada ona zintegrowany układ hydrauliczny zasilany pompą umieszczoną na teleskopowym wysięgniku wleczonego tzw. piątego koła co w porównaniu z posypywarkami napędzanymi silnikiem spalinowym pozwala na oszczędność paliwa.

Łatwa w obsłudze. Wszystkie czynności związane z obsługą maszyny podczas posypywania realizowane są z kabiny operatora, co znacznie ułatwia jego pracę.

Komfortowa. Umieszczony w kabinie ciekłokrystaliczny wyświetlacz pulpitu sterowniczego informuje operatora o parametrach pracy posypywarki.


Parametry techniczne i wyposażenie

Model KPT40
Szerokość rozsypywania m 2-12
Pojemność skrzyni ładunkowej m3 4,5 lub 6
Ilość rozsypu soli g/m2 50-150
Regulacja ilości rozsypu bezstopniowa
Zasilanie sterowania elektro-hydraulicznego V 24
Masa kg 1 450

Kontakt:

tel.: (24) 355 32 22, (24) 355 32 38
tel. kom.: Gracjan 503 173 290
fax.: (24) 355 32 22
e-mail:
gracjan.spryszynski@agroma-poznan.pl


Realizacja projektu strony: Adrianna Zima ~ 2015-2017