Mechanik maszyn rolniczych i komunalnych Kubota oddział Rzgów

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza i naprawa ciągników rolniczych, komunalnych oraz wózków widłowych,
  • Wykonywanie obsług w ciągnikach rolniczych i komunalnych oraz wózkach widłowych,
  • Respektowanie procedur gwarancyjnych oraz standardów technicznych,
  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w naprawach pojazdów mechanicznych,
  • Wykształcenie mechaniczne / elektryczne
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8h00 – 16h00
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • stałe podnoszenie kwalifikacji przy udziale naszego partnera biznesowego Kubota Deutschland oddział w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość dołączenia do atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia grupowego oraz Medicover