Mechanik ciągników i maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Miłosław

Zakres obowiązków na stanowisku:
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn
  • Dokonywanie przeglądów okresowych maszyn
  • Diagnostyka usterek oraz ich naprawa
  • Przygotowanie maszyny do wydania Klientowi oraz przeszkolenie Klienta z użytkowania maszyny
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy  w kontaktach z Klientem
  • Wypełnianie dokumentów serwisowych
  • Branie udział w programach doszkalających
Kandydat powinien:
  • Mieć wykształcenie techniczne
  • Posiadać doświadczenie na stanowisku mechanik
  • Posiadać prawo jazdy kat. B
  • Potrafić dobrze organizować czas swojej pracy
  • Być zaangażowanym i chętnym do nauki
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i prywatnego ubezpieczenia medycznego
  • Szkolenia i wsparcie w zakresie obsługi serwisowej maszyn

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez P.H. Agroma S.A. w Poznaniu w celu uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach, znajdują się na stronie Polityka Prywatności.